piątek, 11 lipca 2014

Złote Warkocze/Gold Braids

Kolczyki powstały na czerwcowe Sutaszowe Igraszki, więc dopiero teraz mogę je sobie opublikować. Przyznam, że miałam z nimi trochę zabawy, nigdy wcześniej nie robiłam czegokolwiek w tej formie, w sensie, nawiększym wyzwaniem było dla mnie to okrężne coś, w czym użyłam żółtej plecionki. 
I made those earrings for July's Soutache Challenge, so I couldn't post them earlier. I had to struggle with them a little bit, because I've never done before something like that. I mean that loop with yellow braid. That was the biggest challenge. 

Kamyki to lapis lazuli, farbowany chalcedon i kuleczka jadeitu.
I used lapis lazuli, dyed chalcedony and faceted jade.

W ogóle to projekt był trochę inny - postanowiłam obrócić kolczyki o 180 stopni. I wyszły takie cosie. 
The project was a little bit different than my earrings - I turned them 180 degrees according to the project and I got something like that.

3 komentarze:

 1. wyglądają świetnie ;) rewelacyjne połączenie kolorów ;)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. A u Ciebie znowu zmiany:P Bardzo ładnie tak kolorowo się zrobiło na blogu, a kolczyki śliczne, ładnie łączysz kolory :)
  Pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. :) zajrzałam raz i teraz już będę często zaglądać :) ogromnie podoba mi się to, że od początku do końca wszystko jest tu przemyślane - od ciekawej biżuterii, przez logo, layout bloga, fonty, elementy graficzne, zdjęcia. Tworzysz piękne otoczenie dla swoich prac :)

  OdpowiedzUsuń