środa, 9 października 2013

Lawendowo-malinowo

Kolejna koralikowa żmijka, którą bardzo uwielbiam. Raczej z powodu przyjemnego koloru, niż skomplikowania wykonania.Koraliki:
TOHO Round 11o Marbled Opaque Beige - Pink
(notabene chyba moje ulubione)

Z kolei królik został wyróżniony w konkursie Art Piaskownicy! Jaj! Jaka jestem szczęśliwa! Chodziło o wykonanie maskotki w czego tajniki wprowadzała Sagitta.


Powiem, że jestem nieznośnie zaskoczona. Dlatego, że zgłoszono wiele przecudnych prac i na większość moja reakcja była 'o Boże, o Boże! jaki Ty jesteś cudny! jak ja chcę Cię mieć!' Na prawdę. Dziewczyny są przegenialne. I umierałam w tym zachwycie i zupełnie zapomniałam. W sensie, poddałam się. Po prostu nie wierzę, że jestem aż tak dobra... No a tu taaaaaaka! niespodzianka! 

Gratuluję jednak z całego serca wszystkim!

A Batu w związku z całym zamieszaniem postanowił mnie nagrodzić srebrnym medalem. I takie oto zdjęcie od niego dostałam wczoraj:P.S.
Dodaję też zakładkę Nagrody na górze, tak dla śmiesznego, samodowartościowania. I zakładkę Blondynka podróżuje - powędrujecie z nią do mojego drugiego bloga, który opowiada i będzie opowiadać o moich przygodach w drodze. A uwierzcie, przez ostatni rok jeździłam sporo. I prawdopodobnie jeszcze trochę pojeżdżę (.

1 komentarz:

  1. Gratuluję wyróżnienia! Bardzo podobają mi się takie żmijkowo-koralikowe bransoletki:)

    OdpowiedzUsuń