wtorek, 15 października 2013

Wilkowe Candy: to U.S.A

Po tygodniu czasu poszukiwań (i praktycznie roku przygotowań do poszukiwania) znalazłam moją mam nadzieję wymarzoną Host Family. Także 2. grudnia wsiadam w samolot i lecę do wielkiej hAmeryki.

Jako, że ja jestem szczęśliwa, nie widzę powodu, aby się tą radością nie podzielić z Wami. Z tej miłej okazji postanowiłam urządzić małą rozdawajkę. Pierwszą w moim życiu, jeszcze sama dokłądnie nie wiem, jak to się powinno robić ^^


A do oddania w dobre ręce mam jakże iście pasującą tematycznie bransoletkę bazującą na motywie flagi amerykańskiej. Pomysł podsunęła mi trochę Jagoda, natomiast interpretacja już moja (najbardziej się umęczyłam, żeby te gwiazdki zaprojektować, i żeby one wychodziły tak, jak gwiazdki powinny wychodzić. 

Zasady są prosto tradycyjne:
1. wyraź chęć wzięcia udziału w rozdawajce.
2. zamieść na swoim blogu/stronie poniższy banerek zalinkowany do tego posta (jeśli podasz w komentarzu pod postem również linkę do miejsca, w którym zamieściłaś/eś banerek, będzie mi łatwiej zweryfikować)
3. będzie mi również miło, jeśli dołączysz do obserwujących (chyba, że już należysz do tej miłej memu serduchu grupy)
The rules of Candy are simple and traditional:
1. Write in comment below you want participate in this giveaway.
2. Post on your blog/website linked picture of this candy (picture below; if you add also link in your comment here that will be easier for me to control everything) 
3. I'll be glad if you'd like to follow me as well.Zgłoszenia do Wilkowego Candy przyjmować będę do 8.11.2013 do północy. Akurat w tym dniu jest na moim wydziale rozdanie dyplomów magisterskich ^^. Wyniki pojawią się w przeciągu kilku dni po zakończeniu, a zwycięzca zostanie poinformowany albo drogą mailową albo w komentarzu na Jej/Jego blogu.
The deadline is till midnight of 8th Nov 2013. In this day I have also celebration of graduating MA's degree at my department. I'll post the results in a few days after deadline.

Uwaga!!!
Jeśli będzie Was bardzo dużo, spodziewajcie się niespodzianki dodatkowej dla jeszcze jednego Ktosia! (:
(A jeśli będzie Was bardzo, bardzo, bardzo dużo, pomyślę nad czymś jeszcze. Szczerze mówiąc, ngdy tego nie robiłam, więc ciężko jest mi przewidzieć efekt końcowy...)
If a lot of people take a part in candy, expect some extra surprise! 
(If even more than a lot people will take a part in Candy, I can think about one more surprise!)

Uwaga Nr 2!!!
Informacje o Wilkowym Candy umieściłam też na moich:
- Instagramie (@kociezcheshire)
Osoby które się w tych miejscach zgłoszą, też biorą udział w zabawie. Jeśli się zgłosiż w każdym z nich - w bębnie maszyny losującej znajdziesz się nawet cztery razy. Przy czym pamiętaj, że 'wygrać' możesz tylko jedną rzecz (w przypadku losowania dodatkowej/ych niespodzianki/ek), żeby innym też dać szansę.
To grow up your chances you can also visit my:
- Instargam (@kociezcheshire)

Uwaga Nr 3
Tak, wysyłam za granicę w związku, że moimi gośćmi bywają osoby nie tylko polskojęzyczne
Yes, I'll ship the prize/s abroad.

5 komentarzy:

 1. No oczywiście, że chcę wziąć udział i wygrać ^^ postaram się zalinkować konkurs na stronie zdjeciedziennie.blogspot.com ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Biorę udział w Twoim "hAmerykańskim Candy" banerek na moim blogu: http://malafarmaaniki.blogspot.com/
  pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie że udało Ci się znaleźć odpowiednią rodzinkę, życzę miłego pobytu w Stanach:) I oczywiście z chęcią zgłoszę się na Twoje rozdanie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wilku ta bransoletka jest genialna :) Piękny projekt :) Z chęcią bym ją przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam po wyróżnienie:) http://paabpodlemoorem.blogspot.com/2013/12/o-kolczyku-ktory-skonczy-jako-broszka.html

  OdpowiedzUsuń