czwartek, 7 stycznia 2016

Zakwitnij/Bloom

W październiku, jeśli się nie mylę, Korallo ogłosiło swój konkurs. Pierwsze Mistrzostwa w Tworzeniu Biżuterii. Jakimś cudem udało mi się dostać na listę uczestników.

Jest nas w sumie 50, każdej Korallo wysłało paczuchę zawierającą całkowicie wyzywający zestaw koralików. Przyznam, że kolory absolutnie nie moje, brakło mi toho w rozmiarze 15o a i sutaszu też jakby tak trochę przymało. Nosz... ciężko było. Ale badania dowodzą, że kiedy jesteśmy ograniczeni zasadami (a w końcu dostępna ilość materiałów to taka swoista zasada!), to wpływa to pozytywnie na kreatywność.

Cóż. Z opóźnieniem, ale zasiadłam do dłubania. Pomysł się zmieniał i ewoluował parę razy w trakcie, wraz z ubywaniem materiałów i coraz mniejszą ilością czasu. Aż w końcu powstał naszyjnik. I wiecie co? Całkiem dumna z niego jestem. Na prawdę. Pracę będzie można wylicytować, więcej informacji podam, jak Korallo coś zdradzi.

31ego grudnia upłynął termin nadsyłania prac, więc już się nie boję, że ktoś mnie podejrzy (zresztą, kto miałby podglądać?...)

Wiem, zdjęcia nie są najlepsze, ale robiłam je w poniedziałek rano, na moim przestarzałym stoliku z ikei, o 7:30 rano tuż przed wysłaniem. Po wizycie na poczcie zaraz wpakowałam swoje walizki do bagażnika i rodzice odwieźli mnie na lotnisko.

Tak w ogóle, to pierwszy projekt, przy którym poniosłam tyle strat: połamałam chyba z 6 igieł i przecięłam nożyczkami palca... O, tutaj dowody...


10 komentarzy:

 1. Podobno piękno wymaga poświęceń. Naszyjnik wyszedł absolutnie piękny i zaskakujący.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy tym poświęcono sporo czasu, snu i jak widać nawet krwi (; Dziękuję! (:

   Usuń
 2. I prawidłowo, że jesteś dumna, wyszedł bardzo fajnie i tak nietypowo z tym kwiatem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak szczerze, to kwiat miał być bardziej skomplikowany i złożony, ale brakło mi koralików i czasu (; Dziękuję ślicznie *:

   Usuń
 3. łoo, szaleństwo piękne na bogato :-)...a palec pewnie już dawno zagojony ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłoby na bardziej bogato, gdybym lepiej z czasem i koralikami stała (; A na palcu mam bliznę jeszcze! :D

   Usuń
 4. prześliczna ta praca, godna mistrzostw :)

  OdpowiedzUsuń