czwartek, 21 maja 2015

Wilk Uczy: Obszywanie Kaboszonu/English version coming soon

Hej piękne moje kochane! A może i jacyś piękni też?... (;

Po pierwsze, to poważnie się zastanawiam nad zmianą adresu bloga. Wiem, że na wizytówkach, które do tej pory rozdawałam była Galeria Kota, ale nazwa ta tak dawno już przestała być aktualna. I sporo z Was też pewnie wchodzi tutaj, bo pamiętacie nazwę. I wszystkie linki. I w ogóle. Ale tak bardzo mi ona nie pasuje. Czasem się nawet łapię sama na tym, że próbuję wpisywać nową nazwę w wyszukiwarce... Więc, poradźcie, proszę!

Po drugie, przygotowałam mały tutorial! Niezdarny jeszcze i pewnie sporo można byłoby w nim poprawić, ale to takie moje pierwsze zmagania. Trochę praktykuję, bo w tym roku będę po raz trzeci prowadzić warsztaty z sutaszu na SLOT Art Festival, i tym razem postanowiłam je wziąć tak super serio i poważne. Nawet Royal Stone zgodził się wesprzeć, udzielając rabatu na zakup materiałów! Więc poniżej taka moja mała rozgrzewka.

Wersja polska w PDF do ściągnięcia tutaj. Hasło: kochambizu
English version coming soon

2 komentarze:

 1. ...no popatrz, w swoim życiu obszyłam koralikami całe pięć kaboszonów i okazało się właśnie, że robiłam to źle :-D pewnie dlatego nie zrobiłam kariery w beadingu :-D Lubię bardzo Twoje tutoriale ;-)
  ...a co do adresu bloga, jeśli chodzą Ci po głowie zmiany, to im wcześniej wprowadzisz je w życie, tym lepiej, bo raczej będzie Ci przybywać fanów - nie odwrotnie, a starzy bywalcy i tak sobie poradzą ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to teraz mnie zaintrygowałaś z tym obszywaniem, poważnie... :D
   Tutoriali będzie się pojawiać więcej i więcej. Dwa następne są już obfotografowane, trzeci jutro idzie pod warsztat. Lot do Polski będzie długi, muszę mieć zajęcie :D

   Też tak myślałam z tą zmianą, ale jakiegoś specjalnego ruchu tutaj też nie ma, więc... W następny weekend się ogarnę (:

   Dziękuję, Monika za wszystkie rady i dobre słowa, na prawdę masz stałe miejsce w moim serduchu (:

   Usuń